koha-5sprong-logo-1-rgb

oranje jump

CAMPUS
KILLESTRAAT

Killestraat

Killestraat 43
9220 Moerzeke
052/47.36.48

CAMPUS
GANZENBERG

Ganzenberg

Ganzenberg 6
9220 Kastel
052/48.30.37

Afdrukken

Afscheid mr Geert

Vrijdag, 30 juni 2017, hebben wij met iedereen die betrokken is bij de 5-Sprong, zowel Moerzeke als Kastel, afscheid genomen van Meneer Geert. Het waren heel emotionele momenten.  De straten van het huis van Meneer Geert tot aan de school kleurden oranje. De leerlingen en kleuters stonden in een haag langs de weg om Meneer Geert naar school te begeleiden. Meneer Geert nam de tijd om iedereen die langs de weg stond persoonlijk te begroeten. Op de speelplaats kreeg hij een oorverdovend applaus. Er werd gezongen en hij kreeg heel wat schitterende geschenken. Nadien vond er een kleine receptie plaats voor de aanwezigen. Dertig jaar lang is hij directeur van onze school geweest. Hij was een directeur met een warm hart voor iedereen. Hij nam de tijd om naar iedereen te luisteren.

De 5 pijlers van onze school vond je terug in zijn manier van werken. We gaan Meneer Geert missen. Geniet vooral van uw pensioen! De poort van onze school zal altijd voor u openstaan!

Je bent niet alleen ...

We hebben 4 gasten en geen leden online

ouderraad-Kille
MOERZEKE

ouderraad-Kille
KASTEL

SAMENWERKING MET

WZC STJ